top of page
upper-middle-class-neighborhood-with-identical-residential-subdivision-south-california.jp

שאלות ותשובות

 • איך אדע שהנכס על שמי?
  לכל משקיע מונפק Deed - שטר הבעלות בנכס, בו יוכל לוודא שהנכס הועבר לבעלותו הבלעדית. באתר המחוז, ניתן לוודא את אמיתות העברת הבעלות.
 • מי מבטיח את קיום העסקה והעברת הכספים, כדי שלא יהיה עוקץ / עיקול / שיעבוד של הנכס?
  אנו מבצעים את כלל העסקאות דרך חברת Title - משרד עו״ד שמשמש כנאמן על כספי המשקיע ומעביר את הכספים למוכר הנכס, רק לאחר בדיקה שהנכס נקי מכל שיעבוד ואף מנפיק ביטוח עסקה על כך. בסיום העברת הבעלות למשקיע, רק אז מועברים כספי המשקיע לידי מוכר הנכס.
 • מה מרוויחים עליי?
  העמלה שלנו היא עמלה חד פעמית ואינה מהווה אחוזים מהעסקה. הסיבה - על מנת שלא ליצור ניגוד עניינים בינינו לבין המשקיע, היות והאינטרס שלנו ושל המשקיע במצב כזה הוא להשיג את הנכס במחיר הנמוך ביותר, בכדי להפוך את העסקה לכדאית ביותר.
 • איך אדע האם התשואה השנתית שמוצגת לי ריאלית?
  כשאנו מציגים למשקיע תכנית עסקית של נכס, אנו מפחיתים מההכנסה את העלויות הקבועות הקיימות בנכס - ביטוח נכס, מיסוי עירוני וחברת ניהול. בנוסף - אנו מכניסים לחישוב גם עלויות תחזוקה ממוצעות וחילופי דייר. שני פרמטרים אלו נלקחים בחשבון, על מנת שאם תהיה הפתעה - היא תהיה לטובה.
 • איך אדע אם מחיר הנכס ריאלי ואכן נקנה מתחת למחיר שוק?
  בפגישה, נלמד אתכם כיצד ניתן להסתכל על אזור מסוים ולהבין את ה - Comps, אלו הם נכסים ברי השוואה מבחינת נתונים דומים, שנמכרו בחצי השנה האחרונה ממש בסמוך לנכס בו תתעניינו להשקיע. המידע בארה״ב הוא ציבורי ושקוף, כך שהמיומנות שלנו הינה להבין מהו בדיוק מחיר השוק ולהצליח להשיג את הנכס מתחת למחיר זה. כלל ידוע בנדל״ן - את הכסף עושים בעיקר ברכישה.
 • אולי לא יהיו שוכרים לנכס?
  אנו מתמקדים במספר שכונות בודדות, בהן אנו מומחים. שכונות אלו נבחרו בקפידה והן מאופיינות באוכלוסיה טובה, אשר לפחות 50% ממנה מתגוררת בשכירות. בשכונות הרלוונטיות מאד קשה למצוא נכסים להשכרה, מה שמוביל לכך ששוכרים רבים רוצים להתגורר בנכסים של המשקיעים שלנו ומאפשר למשקיעים לבחור מתוך רשימה, את השוכר שבדיקת הרקע שלו מראה שהוא יהיה שוכר יציב ויעמוד בתשלומי השכירות ללא בעיה.
 • האם אצטרך להתנהל מול שוכרים? כיצד בכלל אבחר שוכרים נכונים?
  חברת הניהול שהינה השותפה העסקית שלנו היא חברה חזקה מאד בשוק המקומי והתנהלותה מקצועית מאד. חברה זו מנהלת את נושא ההשכרה והתחזוקה מקצה לקצה וביד רמה. כל שוכר נבחר בקפידה, על בסיס ה credit score שלו, היעדר עבר פלילי, מצב משפחתי, מצב עובר ושב בחשבון הבנק, תלושי שכר והתרשמות אישית. החברה בוחרת את השוכר רק לאחר העברת רשימה אלינו ואל המשקיע ובהתייעצות איתנו. המשקיע הוא זה שבעצם מקבל את ההחלטה הסופית על בסיס הנתונים שהועברו לו.
 • כיצד יועברו לי כספי השכירות?
  כספי השכירות יועברו בכל חודש / רבעון, לחשבון בנק ישראלי או אמריקאי לבחירתכם.
 • האם יש מס רכישה?
  בארה״ב אין מס רכישה, כך שגם אם הנכם בעלים של דירה בישראל, אין לכך כל השלכה מיסויית בעת רכישת נכס בארה״ב. גם אם תרכשו מספר נכסים, לא יחול עליכם מס רכישה.
 • איך אדע אם ניתן לסמוך על היזם שבחרתי?
  ישנן דרכים מרובות לבחון יזם, ההמלצה הכי טובה שלנו - בקשו לשוחח עם משקיעים (יותר מאחד) אשר רכשו בשנים האחרונות נכס מהיזם עמו אתם שוקלים לעבוד. בדקו האם הם מרוצים מתפקודו, האם הדברים עוברים חלק ובשקיפות והאם התחושה שלו היתה טובה לאורך כל התהליך.
 • מהי שיטת BRRR?
  רכישת נכס, שיפוצו, השכרתו, ריפייננס (משכון הנכס) וחוזר חלילה. מדובר בשיטה לבניית פרוטפוליו לפנסיה - תכנית עסקית שמטרתה ליצור בתוך מספר שנים את החופש הכלכלי שלכם באמצעות הכנסות פסיביות.
bottom of page